اخبــار استـان
اخبــار استـان

جنگل‌های حرا نابود می‌شوند

پیغام: فعالان محیط زیستی استان بوشهر نگران محل اجرای طرح سایت تکثیر میگو در شهرستان دیر هستند و عقیده دارند که این پروژه باعث نابودی جنگل‌های حرا می‌شود.
1397/07/01

رونق تجارت ملوانی درگرو اجرای مصوبه اصلاحی ته لنجی

پیغام: فعالان اقتصادی و بازرگانی در استان بوشهر براین باورند که با تسریع دراجرای مصوبه اصلاحی کالای همراه ملوان (ته لنجی) فعالیت شناورهای سفاری در این استان که در ماه های اخیر دچار رکود شده است، دوباره رونق می گیرد.
1397/06/31

پلاژ بانوان بوشهر ساماندهی شود

پیغام:عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به نارضایتی برخی شهروندان در موضوع مدیریت پلاژ بانوان ساماندهی آن ضروری است.
1397/06/31

شاخ‌ها هم، در عزای حسین به صدا می‌آیند

پیغام: رسم است در هیئت‌های عزاداری بوشهر همراه سنج و دمام، بوق هم که از شاخ حیواناتی مثل گوزن و کَل است به عنوان تنها ساز بادی استفاده شود. در بوشهر چهار شاخ معروف وجود دارد که قدمت آنها به سال‌های دور می‌رسد.
1397/06/31

کمک ۵,۵ میلیارد تومانی حامیان به ایتام

پیغام: رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر گفت: حامیان نیکوکار از ابتدای امسال تا 15 شهریور پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فرزندان ایتام تحت حمایت پرداخت کردند.
1397/06/27
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر:

اعزام۹۰۰ طلایه‌دار تبلیغ به نقاط مختلف استان

پیغام: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برای تقویت باورهای دینی، روحیه انقلابی‌گری و تبیین جایگاه قیام عاشورا در مقابله با ظلم و احیاء امر به معروف و نهی از منکر ۹۰۰ طلایه‌دار تبلیغ به نقاط مختلف استان بوشهر اعزام شدند.
1397/06/27

وزارت نفت متولی سلامت هوا در عسلویه شود

پیغام: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: باتوجه به تعدد تاسیسات مربوط به شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه پارس جنوبی برای تعیین میزان نقش این شرکت ها در آلودگی های زیست محیطی وزارت نفت متولی هوای محیط در عسلویه شود.
1397/06/31
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی:

همه هزینه‌های مجالس حسینی مردمی است

پیغام:رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: همه هزینه‌های مراسم و برنامه‌های عزاداری محرم و صفر را مردم تامین می‌کنند و در این زمینه هیچ کمکی از دولت دریافت نکرده‌ایم.
1397/06/31

تارتار:مسئولیت این باخت را برعهده می گیرم

او درباره بازی گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم توانستند به خوبی در میدان حضور پیدا کنند. اما گل زودهنگامی که ما در این بازی پذیرفتیم خیلی ساده بود و به بازیکنان هم گفته بودیم که این تیم در عمق، خطرناک تر از عرض است.
1397/06/31

نوازی سرمربی ایرانجوان بوشهر شد

پیغام:سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: محمد نوازی بازیکن سابق باشگاه استقلال تهران بعنوان سرمربی جدید این تیم دسته دومی انتخاب شد.
1397/06/31

الماسی:منطقه ویژه پارس درباره توسعه فضای سبز شفاف سازی کند

پیغام:نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی نسبت به اجرای فنی و تعهدات مالی خود در پروژه توسعه فضای سبز در شهرستان های جنوبی پیرامونی این تاسیسات شفاف عمل نمی کند.
1397/06/27
نايب رئيس شوراى اسلامى شهر بوشهر:

مسئولان اجازه ندهند گرانی دامن گیر مردم شود

نایب رئیس شوراى اسلامى شهر بوشهر گفت: به عنوان نماینده مردم در پارلمان شهرى بوشهر درخواست دارم مدیریت بهترى صورت گیرد و مسئولين امر اجازه ندهند گرانی دامن گیر مردم اين بندر شود.
1397/06/27
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر