اخبــار استـان
اخبــار استـان
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر :

فعالیت ۳۰ سازمان مردم‌نهاد در بوشهر

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: در سال گذشته ۳۰ سازمان مردم‌نهاد (سمن) با اخذ مجوزهای لازم، به شمار سمن‌های این استان افزوده شد.
1400/01/30
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر:

خسارتهای زلزله گناوه بصورت دقیق ارزیابی می شود

پیغام: مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: شاید بیش از ۲۰ روستای شهرستان گناوه از زلزله آسیب دیده‌اند، اما بیشترین خسارت‌ها مربوط به هفت روستای بخش مرکزی است.
1400/01/30

شایعه‌ زمین‌لرزه ۸.۹ ریشتری، بازی با روان زلزله‌زدگان گناوه

پیغام: در پی زمین لرزه ۵.۹ ریشتری پیش از ظهر روز گذشته و وقوع ده‌ها پس لرزه شایعه‌ای بی اساس مبنی بر احتمال رخ داد زلزله‌ای به بزرگی ۸.۹ ریشتر در فضاهای مجازی گناوه باعث شد تا مردم این شهرستان یکشنبه شب را با ترس و نگرانی در بی‌خوابی سپری ک
1400/01/30

تصاویری از زلزله امرور در گناوه

زلزله ۵.۹ ریشتری امروز یکشنبه (29 فروردین 1400) در شهرستان گناوه باعث تخریب دیوارها و شیشه‌های منازل در شهرها و روستاهای این شهرستان شد.
1400/01/29

ماجرای درگیری شدید در دیدار دسته دوم چه بود؟

پیغام: هفته پانزدهم رقابت های گروه اول لیگ دسته دوم در شرایطی ادامه پیدا کرد که در یکی از مسابقات این گروه تیم فوتبال علم و ادب تبریز در خانه از تیم امید گناوه پذیرایی می کرد و در پایان موفق شد با یک گل از سد میهمان خود عبور کند و با 28 امت
1400/01/29

توصیه‌هایی برای روزه‌داری در دوران کرونا

یک رژیم درمانگر و مشاور تغذیه می‌گوید بر اساس گزارش اخیر سازمان جهانی بهداشت، هیچ مطالعه‌ای مبنی بر خطر روزه‌داری و افزایش بیماری کووید-۱۹ وجود ندارد، لذا کلیه افراد سالم کمتر از ۶۵ سال با رعایت موارد بهداشتی- تغذیه ای می‌توانند روزه بگیرند
1400/01/29

زلزله آسیبی به نیروگاه وارد نکرد

پیغام: روابط عمومی نیروگاه اتمی بوشهر اعلام کرد: تمامی تاسیسات، تجهیزات و ساختمان‌های نیروگاه اتمی بوشهر در صحت کامل هستند.
1400/01/29

نخلستان‌های تنگستان در انتظار آب

پیغام: استان بوشهر علی‌رغم ظرفیت‌های بسیار خوبی که در حوزه کشاورزی دارد، با چالشی مهم و اساسی به نام کمبود منابع آبی روبرو است که انتظار می‌رود با توسعه زیرساخت‌های ذخیره‌سازی و انتقال آب این چالش رفع شود.
1400/01/29

نکاتی باید در نانوایی ها رعایت شود

پیغام: مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر با اشاره به شیوع کرونا از نانوایان و مردم خواست به نکات بهداشتی در زمان تهیه و خرید نان بیشتر توجه کنند.
1400/01/29

۱۰ روستا توسط هلال‌احمر در مناطق زلزله زده گناوه ارزیابی شد

پیغام: سخنگوی جمعیت هلال‌احمر ضمن ارائه گزارش اقدامات امدادرسانی به زلزله گناوه گفت: تاکنون ۱۰ روستا ارزیابی شده و طبق گزارش تیم‌های ارزیاب، خسارت‌ها مبنی بر تخریب و ترک خوردگی دیوارهای منازل بوده و گناوه هم دو مصدوم با جراحت سطحی داشته که
1400/01/29

نرخ مصوب کالاهای اساسی در بوشهر اعلام شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز تنظیم بازار این استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و با نرخ مصوب در حال توزیع در سطح بازار است.
1400/01/29
دیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر:

سربازان بوشهری مهارت های آموزشی می آموزند

پیغام: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر از ارائه مهارت‌های اموزشی به سربازان خبر داد و گفت: این آموزش‌ها ۹۰ درصد منجر به اشتغال سربازان پس از پایان خدمت دوره ضرورت می‌شود.
1400/01/28
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر