اخبــار استـان
اخبــار استـان

شرکت غله امسال درآیتم رطوبت گندم تحویلی سخت گیری نکند

پیغام: رئیس خانه کشاورز استان بوشهر گفت: با توجه به بارندگی های پی درپی بهاری، هجوم آفت ملخ صحرایی و عجله کشاورزان برای برداشت محصول، مراکز خرید شرکت غله امسال در آیتم رطوبت گندم تحویلی استثنا قایل شود تا گندمکاران دچار خسارت نشوند.
1398/02/02
رئیس جهاد کشاورزی بوشهر:

۱۲ هزار هکتار اراضی استان سم‌پاشی می‌شود

پیغام: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به آغاز عملیات سم‌پاشی علیه هجوم ملخ‌ها گفت: حدود ۱۲ هزار هکتار اراضی استان بوشهر علیه هجوم ملخ‌ها سم‌پاشی می‌شود.
1398/01/31

هیات دانشگاهی از اتریش وارد بوشهر شد+تصویر

پیغام: مدیر امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه خلیج فارس گفت: هیاتی 30 نفره از استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی وین اتریش به سرپرستی رئیس پژوهشکده حمل و نقل و مهندسی ترافیک این دانشگاه برای شرکت در رویداد مشترک شناخت معماری و تجر
1398/01/31
نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس:

عسلویه لایق بهترین امکانات است

پیغام: نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: عسلویه لایق بهترین امکانات است و همه مسئولین دولتی ملزم به افزایش امکانات رفاهی این شهرستان هستند.
1398/01/31

عکس/ جهاد در پشت کوه

پیغام: حسین توک متولد ۱۳۴۹ و اهل روستای برکه چوپان در حومه بندر کنگان است. او سالهاست که به خاطر خشکی زمین‌های اطراف روستا و نبود علوفه برای دام‌هایش، در کوه‌های اطراف روستا زندگی می‌کند.
1398/01/31

وعده رئیس جمهوری در سفر به کنگان محقق شد

فرماندار کنگان گفت: وعده رئیس جمهوری در سفر اسفندماه پارسال مبنی بر تشکیل کمیته ملی هوای پاک پارس جنوبی برای رفع آلایندگی های تاسیسات گاز و پتروشیمی ها در شهرستان های کنگان و عسلیوه این مهم محقق شد.
1398/01/29

حسینی بوشهری:سیل باعث وحدت مردم و مسوولان شد

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: سیل باعث وحدت مردم و مسئولان شد و امید می رود این همکاری و کمک‌رسانی همچنان ادامه یابد تا باری از دوش مردم حادثه دیده برداشته شود.
1398/01/29

کشف 85 میلیارد ریال کالای قاچاق در "عسلویه "

پیغام: فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان عسلویه یک دستگاه کامیون حامل گوشی های تلفن همراه قاچاق و لوازم جانبی آن به ارزش 85 میلیارد ریال توقیف شد.
1398/01/29
معاون جهاد بوشهر:

تمهیدات لازم برای مقابله به آفت ملخ صحرایی فراهم شده است

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با بسیج همه امکانات ستاد بحران در همه شهرستان ها فعال و اطلاع رسانی لازم به مردم و کشاورزان در این زمینه انجام شده و همه چیز در استان تحت کنترل و در دست پی گیری و اقدام است.
1398/01/28
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر