اخبــار استـان
اخبــار استـان

۶۰ هزار تن خرما در انبارها خاک می‌خورد

در حالی که بیش از ۶۰ هزار تن خرمای نخل‌داران استان بوشهر در سردخانه‌ها انبار شده آنان با ابراز نگرانی از فروش نرفتن محصول خرمای تولیدی خواستار حمایت ویژه مسئولان برای ارائه به بازارهای داخلی و خارجی شدند.
1399/11/01

بهداشت گناوه نسبت به خطر ورود "تب دانگ"به کشور توسط ملوانان هشدار داد

پیغام: رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: با توجه به اینکه بیماری "تب دانگ" در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مشاهده شده‌است، خطر ورود آن به کشور از طریق ملوانان شناورهای تجاری وجود دارد که باید در این زمینه مراقبت صورت گیرد.
1399/11/01

ساز "لیانیک" در بوشهر رونمایی شد+عکس

پیغام: برای نخستین بار در کشور ساز نی‌انبان الکترونیک ایرانی با نام "لیانیک" سه‌شنبه شب در آیینی با حضور شماری از دوستداران فرهنگ و هنر موسیقی در بوشهر رونمایی شد.
1399/11/01

عکس/بازار ماهی فروشان بوشهر

تصاویر بازار ماهی فروشان بوشهر را نشان می دهد این بازار در سال ۱۳۴۵ ساخته شد. بازار ماهی فروشان بوشهر این روزها بخاطر گرانی ماهی رونق گذشته را ندارد.
1399/11/01

تحمل گرما را ندارند، مسئولیت نگیرید

پیغام: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی مدیران خوشگذران در پارس جنوبی حقوق نجومی می‌گیرند ولی تحمل گرمای عسلویه را ندارند و از تهران کارها را مدیریت می‌کنند.
1399/10/30

جیب‌های پرپول "یزافان" و سفره خالی از ماهی بوشهری‌ها

کمبود ماهی و قیمت بالای آن باعث شده مردمان استان بوشهر با وجود زندگی در کنار دریا اما همچنان حسرت خوردن ماهی را داشته باشند، به نحوی که دیگر کمتر بوی "قلیه" (خورشت ماهی) و ماهی سرخ کرده از کوچه پس کوچه‌های شهرهای بندری این استان به مشام می‌
1399/10/30

نفس عمیق نکش!

پیغام: آلودگی کلمه‌ی قشنگی نیست اما وقتی برای پایتخت و کلان‌شهرهایی مانند اصفهان و مشهد باشد می‌تواند بسیار پر سر و صدا و خبرساز شود اما آلودگی در شهرهایی مانند عسلویه و کنگان حتی واکنش کوچکی از سوی مسئولان ملی به خود نمی‌بیند. این درحالی ا
1399/10/29

ولخرجی شهرداری بوشهر از جیب مردم

زمانی که پروژه فانوس دریایی حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، برای بررسی دقیق‌تر به کمیسیون عمران فرستاده می‌شود و بعد از ارزیابی‌های دقیق کارشناسان، پروژه به دلیل ایرادات فنی زیاد متوقف می‌گردد.
1399/10/29

هشدار سطح قرمز هواشناسی به کاهش دما

پیغام: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز پنجشنبه هفته جاری تا روز شنبه هفته آینده با کاهش شدید و محسوس دما نسبت به سرما و یخ‌زدگی در مزارع و باغ‌های کشاورزی هشدار سطح قرمز (آماده‎باش کامل باتوجه به قطعی بودن پیش بینی) داده م
1399/10/29

احاله مدیریت بوستان عامری دیلم برمبنای اصول اقتصاد مقاومتی است

پیغام: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دیلم استان بوشهر گفت: احاله مدیریت بوستان جنگلی عامری این شهرستان در اجرای برون‌سپاری فعالیت‌های دولت و اصل ۴۴ قانون اساسی، اصول اقتصاد مقاومتی و مشارکت مردم در اقتصاد و فعالیت‌های دولتی انجام شده‌ا
1399/10/29
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری بوشهر:

۸۱ درصد مصوبه‌های شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر تائید شد

پیغام: مدیرکل دفتر امور شهری استانداری بوشهر گفت: ۸۱ درصدی مصوبه‌های شوراهای اسلامی شهرهای این استان از سوی هیات تطبیق مورد تائید قرار گرفته و هیچ مغایرتی با قوانین نداشته‌اند.
1399/10/29

از بهمنی تا پورتو؛ روی دست خدای فوتبال!

 مهدی حالا بعد از سال‌ها فقر مهاجم شش دانگ در فوتبال ایران، کامل‌ترین مهاجمی بود که دریای استعدادهای ایرانی رو کرده بود. روی زمین و هوا هیچ‌ مدافعی قادر به کنترلش نبود. تکنیک فوق العاده، قدرت حمل توپ بالا، هوش سرشار در موقعیت‌سازی برای خود
1399/10/29

روند جمع آوری پسماندها در شهر بوشهر عادی است

سرپرست سازمان پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: با وجود ضعف عملکرد پیمانکار روند جمع آوری پسماندها در این شهر عادی است و انباشت زباله در برخی خیابان‌ها نیز ناشی از رعایت نکردن ساعت مناسب برای گذاشتن پسماند در بیرون از منزل است.
1399/10/28
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

مسابقه کتابخوانی «راز موفقیت» ویژه سوادآموزان در بوشهر برگزار می شود

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مسابقه کتابخوانی با عنوان «راز موفقیت» ویژه­ ی سوادآموزان دوره­ ی انتقال، در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود.
1399/10/28

پزشک فوق تخصص ریه بیماران گناوه‌ای را رایگان درمان کرد

پیغام: با توجه به نیاز شهرستان گناوه به متخصص ریه و نبود پزشک متخصص در این رشته، به دعوت امام جمعه این شهر، یک پزشک فوق تخصص از استان قم برای مداوای بیماران ریوی در گناوه حضور یافت و به مدت سه روز به صورت رایگان به مداوای بیماران پرداخت.
1399/10/28
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر