اخبــار استـان
اخبــار استـان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر:

برنامه های هفته زن باید از قالب سمبلیک و کلیشه ای خارج شود

پیغام: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: در هفته بزرگداشت مقام زن در این استان در سال جاری از قالب فعالیت های کلیشه‌‌ای و سمبلیک فاصله گرفته و به سمت برنامه های شایسته بانوان ایرانی سوق داده شود.
1396/12/02
مدیرکل هواشناسی بوشهر خبر داد

پیش‌بینی یک هفته بارانی برای استان بوشهر/ احتمال آبگرفتگی معابر

پیغام: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از ورود یک سامانه بارشی به استان بوشهر خبر داد و گفت: به مدت یک هفته در نقاط مختلف استان شاهد بارش باران خواهیم بود و احتمال آبگرفتگی وجود دارد.
1396/12/02
مسابقات زیرگروه لیگ دسته یک فوتبال ساحلی

ماهان طاد اصفهان و دریانوردان بوشهر راهی دور دوم شدند

پیغام: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: در گروه چهارم مسابقات زیرگروه لیگ یک فوتبال ساحلی کشور تیم های ماهان طاد اصفهان و دریانوردان بوشهر به عنوان تیم های اول و دوم راهی دور دوم مسابقات شدند.
1396/12/02
استانار بوشهر:

مدیران ستادی تعامل را با وزارتخانه بیشتر کنند

پیغام: استاندار بوشهر گفت: مدیران ستادی باید تعامل با وزارتخانه را بیشتر کنند زیرا وقتی تعامل و ارتباط با وزارتخانه کافی نباشد نتیجه موثری هم از پیگیری ها حاصل نمی شود.
1396/12/02

پارس جنوبی جم در راه اسپانیا!

پیغام: تیم فوتبال پارس جنوبی قرار است ۱۳ اسفند ماه راهی اسپانیا شود و اردویی تدارکاتی در این کشور اروپایی برگزار کند.
1396/11/30

خلیج فارس مواج و متلاطم می شود

پیغام: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس از روز دوشنبه هفته جاری با افزایش سرعت وزش باد شمالی در قسمت های جنوبی و مرکزی مواج می شود.
1396/11/29
امام جمعه جم:

انتظار راه‌اندازی راه‌آهن جم داشتیم نه این که فرودگاه را هم از دست بدهیم

امام جمعه جم گفت: انتظار داشتیم در بهمن ماه امسال راه‌آهن جم راه‌اندازی شود نه این که فرودگاه را هم از دست بدهیم، فرودگاه امتیاز بزرگی برای شهرستان جم و استان بوشهر است که امیدوارم وعده اخیر مسئولان عملی شود.
1396/11/28
امام جمعه کاکی:

مشکل حریم رودخانه مند حل می‌شود

پیغام: امام جمعه بخش کاکی با بیان اینکه جوانان این بخش از استعداد خوبی برخوردار هستند، گفت: انتظار داریم مسئولین عزیز نیز نگاه ویژه ایی به جامعه جوان منطقه داشته باشند.
1396/11/28

۳۰۰ موسسه و خانه قرآنی شهری و روستایی ثبت شد

پیغام: مدیر اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر واگذاری موسسات قرآنی به بخش مردمی، ۳۰۰ موسسه و خانه قرآنی شهری و روستایی در استان بوشهر ثبت شد.
1396/11/26
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر