دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:

مجموع جان باختگان به 344 نفر رسید/شناسایی 9 هزار و 5 مورد مثبت کرونا در استان

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به ۳۴۴ مورد رسیده است، اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۹ هزار و ۵ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.

1399/05/15

در آستانه روز خبرنگار؛

خبرنگاران بوشهری خون اهدا کردند+عکس

پیغام: در آستانه روز خبرنگار و به همت خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر صبح روز سه شنبه اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات به همراه جمعی از خبرنگاران رسانه های استان و همچنین صداوسیما مرکز بوشهر با حضور در مرکز انتقال خون بوشهر، خون اهدا کردند.

1399/05/14

"صدرالله محمدی باغملایی" درگذشت

پیغام: صدرالله محمدی باغملایی اولین مدیر سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بندر بوشهر و از جانبازان دفاع مقدس پس از مدتها تحمل بیماری، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

1399/05/13

با خوانندگان

+

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر:

جهاد دانشگاهی تابع هیچ رویکرد سیاسی نیست

پیغام: رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای استان در حوزه اقتصاد کرانه، صنایع نفت و گاز و بسیاری پتانسیل‌های مهم و بی‌نظیر در استان آماده پذیرش ماموریت های بزرگ دیگری نیز در حوزه های مختلف هستیم.
1399/05/15

تجمع اعتراضی مردم دشتی به فعالیت معدنی سنگ مرمریت در تنگ شیرینه+عکس

احداث واحد معدنی سنگ مرمریت در تنگ شیرینه شهرستان دشتی با تجمع اعتراضی دوستداران محیط زیست همراه شد تجمعی که در طول یک سال گذشته برای چندمین بار تکرار شده است تا مانع از استمرار صدای گوش خراش ماشین‌آلات صنعتی در یکی از نقاط بکر حیات وحش اس
1399/05/10
بسياري به جاي خنده با ماسك، به ماسك مي خندند کرونا را جدی بگیرید

مدافعان عدالت در طوفان كرونا

رسول سعادت نیا وکیل دادگستری در یاداشتی تحت عنوان مدافعان عدالت در طوفان کرونا به تعهد حرفه ای حضور وکلا و قضات در مراجع رسیدگی پرداخت در این یاداشت آمده است :مهمترين راه در قطع اين زنجيره دهشتناك در خانه ماندن و مراقبت هاي بهداشتي بوده و
1399/05/09
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

189 مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند/ فوت 4 نفر دیگر در اثر کرونا

پیغام: رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان روز چهارشنبه و دو نفر روز پنجشنبه فوت‌شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است و در رده سنی 65 تا 93 سال هستند.
1399/05/09
ارشیو