وضعیت کرونایی دیلم قرمز تیره شد+عکس

پیغام: طبق گزارش نرم افزار سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان دیلم از قرمز پرخطر به قرمز تیره به معنی حداکثر خطر تغییر رنگ داد.

1400/01/31

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:

کرونا در بوشهر؛ 8 فوتی و 445 مورد ابتلای جدید

پیغام: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در تاریخ 29 فروردین 1400، 445 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

1400/01/29

با خوانندگان

+

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
دبیر ستاد کرونا در استان بوشهر:

کولر‌های گازی خطری بزرگ برای انتقال کرونا در تابستان

پیغام: دبیر ستاد کرونا در استان بوشهر برپایی دورهمی‌ها در فضای بسته را خطر مهم ابتلا به کرونا برشمرد و ادامه داد: خطر بزرگی که استان بوشهر را در این فصل سال تهدید می‌کند، استفاده از کولر‌های گازی است.
1400/01/31
رئیس پلیس فتا استان بوشهر؛

شهروندان به شایعات درباره زلزله توجه نکنند

پیغام: رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت: اخیرا عده‌ای اقدام به انتشا شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر احتمال وقوع زلزله‌ای در مقیاس ۸.۹ ریشتر در حوالی گناوه در روز‌های آینده نموده‌اند که باعث ایجاد نگرانی برای مردم شده است.
1400/01/30

مهدی‌های بوشهر؛ طارمی و قائدی

پیش‌تر که مثل حالا هزار جور بازی کامپیوتری و مجازی نبود، به محض اینکه یه ذرّه خورشید تابش عمودیش خم میشد می‌زدیم بیرون از چاردیواری خونه. زمین هم تا دلت بخواد مثل یه دشت جلو پات بود که بتازونی... هنوز مثل قارچ این آپارتمان‌های الکی ساز از
1400/01/29

کرونا شهرداری بوشهر را نیمه تعطیل کرد

پیغام: معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به ابتلای برخی از کارکنان شهرداری بوشهر به کرونا، فعالیت بخش‌هایی از این شهرداری تعطیل شد.
1400/01/28

غوغای باشوی کوچک در عربستان +فیلم

درخشش مهدی قایدی مقابل الاهلی در فضای مجازی عربستان و توئیتر، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و کاربران سعودی خواستار خرید باشوی کوچک شدند!
1400/01/27
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بوشهر

پلیس مانع خودکشی جوان 27 ساله بوشهری شد

پیغام: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بوشهر گفت: حضور به موقع ماموران انتظامی و کارشناس مشاوره کلانتری ۱۱ شهر بوشهر مانع از خودکشی جوان ۲۷ ساله شد.
1400/01/26
مشاور وزیر بهداشت: محدودیت‌های کرونایی در کشور به‌صورت کامل اجرا نمی شود

کشمیری: شیوع کرونا به صورت روستایی و محله‌ای شده است

پیغام: مشاور معاون بهداشت و نماینده وزارت بهداشت در بررسی وضعیت کرونا در استان بوشهر در بازدید از وضعیت بیماری کووید 19 در استان بوشهر گفت : یکی از مسائلی که می‌توان برای کنترل بیماری به آن امید داشت، بالا بودن سواد سلامت مردم استان بوشهر ا
1400/01/25
استاندار بوشهر خبر داد:

فعالیت دستگاه‎های اجرایی بوشهر در هفته آینده با یک سوم کارکنان

پیغام: استاندار و رئیس ستاد مقابله با کرونا در بوشهر گفت: از شنبه ۲۸ فروردین ماه به مدت یک هفته دستگاه‏‌های اجرایی مرکز شهرستان‏‌های قرمز این استان با یک سوم ظرفیت نیروهای خود فعالیت خواهند کرد.
1400/01/25
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر؛

ارسال دارو به بیماران مزمن همچنان ادامه دارد

پیغام: سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پویش در خانه ماندن، طرح نسیم 19جهت ارسال دارو به بیماران مزمن همچنان ادامه دارد.
1400/01/25
تازه ترین رنگ بندی کرونایی در استان؛

جم هم قرمز شد

پیغام: برنامه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امروز وضعیت شهرستان جم در استان بوشهر را قرمز اعلام کرد.
1400/01/24

بیش از ۹۸ درصد داوطلبان شوراهای شهر استان تایید صلاحیت شده اند

پیغام: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به پایان ثبت‌نام داوطلبان شورای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری گفت: ثبت نام 2 هزار و 905 داوطلب در این عرصه قطعی شد که این میزان 7 درصد نسبت به دور قبل افزایش نشان می‌دهد.
1400/01/24
ارشیو