نقدی بر رفتار استاندار با 4 مدیرکل

چرا سالاری نکوشید تا یک مدیر زن بوشهری را به سطوح بالاتر مدیریت ارتقا دهد. چرا حصیری را به بایگانی مشاوران وزارتخانه فرستاد. و ایضا دلشب و اسدي راد و...

1396/06/29

شایعه بازار گزینه های استاندار بوشهر

پیغام: برای بوشهر استانداری،قوی، متخصص در امور عمرانی و برنامه مند می باید انتخاب شود، استانداری از جنس تبادار که قدرش را ندانستیم تا فارس ها بربایندش، مبارکشان باشد،

1396/06/29

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
فرمانده انتظامی بوشهر:

عامل قتل در کمپ کارگری عسلویه دستگیر شد

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شش سال قبل با ضربات چکش باعث مرگ فرد دیگری شده و متواری شده بود، شناسایی و دستگیر شد.
1396/06/29
سخنگوی قوه قضاییه:

پرونده گمرک بوشهر 12 متهم دارد

پیغام: سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده گمرک بوشهر اخیرا به دادگاه ارسال شده و 12 متهم دارد. 6 نفر از متهمان از عوامل گمرک و 6 نفر دیگر از صاحبان بار هستند.
1396/06/27
رئيس مجمع نمايندگان مردم فارس خطاب به وزير كشور:

استانداري فارسي براي استان بوشهر انتخاب شود

پیغام: رئيس مجمع نمايندگان مردم فارس خطاب به وزير كشور گفت: انتخاب استانداري فارسي براي استان بوشهر مي‌تواند بر وحدت قلوب مردم و مسئولان دو استان همجوار تاثيرگذار باشد!
1396/06/26
فرمانده انتظامی استان بوشهرخبر داد:

کشف ۱.۲ تن مواد مخدر در جنوب استان +عکس

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در دو عملیات جداگانه پلیسی درشهرستان های کنگان و عسلویه این استان یکهزار و 221 کیلو 835گرم تریاک کشف کردند.
1396/06/25

پارس جنوبی؛ مقصدی نامطمئن برای اشتغالِ زنان

مشکل اشتغال زنان در پروژه‌های نفتی و به تبع آن در پارس جنوبی فقط با دستکاریِ لیست افراد جویای کار و الزام شرکت‌های پیمانکاری به جذبِ برابر حل نمی‌شود؛ گرچه خودِ همین ابلاغ هم گام مثبتی است اما تا کجا می‌شود این ابلاغیه را منتج به نتیجه دانس
1396/06/22
با تصوب هیات دولت ؛

اسماعیل تبادار استاندار فارس شد

پیغام: در جلسه صبح امروز هیئت وزیران به ریاست دکتر روحانی، اسماعیل تبادار به عنوان استاندار جدید فارس انتخاب شد.
1396/06/22
با اجماع نمایندگان فارس:

تبادار گزینه نهایی استانداری فارس شد

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس با بیان اینکه چهارشنبه هفته جاری استاندار جدید فارس در هیات دولت معرفی می شود، جزئیات نشست رأی‌گیری برای انتخاب استاندار جدید را تشریح کرد.
1396/06/21
ارشیو