مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر:

بیمه شدگان دارای 2 دفترچه،برای رفع همپوشانی اقدام کنند/راه اندازی سامانه استحقاق سنجی بیمه سلامت

پیغام: مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: از بیمه شدگانی که دارای 2 دفترچه هستند درخواست می شود نسبت به رفع هم پوشانی بیمه ها اقدام کنند تا در زمان دریافت خدمت با مشکل روبرو نشوند.

1397/07/28

سرنوشت غم‌انگیز دختربچه ٧ساله در گناوه

این باردر گناوه دختربچه‌ای قربانی خشم پدرش شد و با آب جوش سوخت. گویا زمانی که پدر و مادر این کودک با هم دعوا می‌کردند، ناگهان پدر آب جوش را روی کودک خود ریخته است.

1397/07/25

درباره یونس خسروانی

آیا جانشین خسروانی و نیز جانشین دکتر دلشب که او نیز به شکلی ناگهانی و تقریبا غیر محترمانه از مدیریت محیط زیست استان برکنار شد و برکناری اش با حرف و حدیث هایی مشابه برکناری خسروانی همراه بود، واجد ویژگی های مثبتی هستند که این دو مدیر اصلاح طلب بومی از آن برخوردار بودند؟

1397/07/25

فرمانده انتظامي استان بوشهر خبر داد:

قتل زن دیلمی به دست همسرش/قاتل دستگیر شد

پیغام: فرمانده انتظامي استان بوشهر از دستگيري و اعتراف به قتل مردي خبر داد كه پس از كشتن همسر خود در ديلم وانمود مي كرد مسافرت بوده و از مرگ همسرش بي خبر است.

1397/07/24

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه

تجلیل از شاعر بوشهری در "شبی با حافظ"+تصویر

پیغام: یکصدو هشتاد ودومین برنامه "شبی با حافظ" به همت انجمن دوستداران حافظ دفتر بوشهر وبا حضور علاقه مندان در بوشهر روز دوشنبه 23 مهرماه 97 در حوزه هنری بوشهر برگزار شد.
1397/07/24

نفت‌وگاز به نام استان بوشهر؛ به کام بقیه

پیغام: با وجود ظرفیت‌های کم‌نظیر صنعتی و اقتصادی موجود در استان بوشهر، جوانان این دیار سهمی در اشتغال این صنایع ندارند و تنها آلایندگی و بیماری نصیب مردم استان بوشهر می‌شود.
1397/07/24
معاون سواد آموزی استان بوشهر خبر داد؛

باسوادی در استان اجباری می شود

پیغام: معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: برای پایان دادن به معضل شوم بی سوادی راهی جز اجباری کردن سواد آموزی در گروه سنی 10تا49 سال نداریم.
1397/07/23
معاون استاندار بوشهر :

بزودی سخنگوی استانداری معرفی می شود/دستگاه های اجرایی همکاری کنند

پیغام: معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: بزودی سخنگوی استانداری از سوی استاندار معرفی می شود، دستگاه های اجرایی همکاری لازم با سخنگوی استانداری برای ارائه اطلاعات مورد نیاز داشته باشند.
1397/07/23
با حضور معاون امور عمرانی وزیر کشور؛

شهردار بوشهر معرفی شد+عکس

پیغام: حکم سید نور الدین امیری به عنوان شهردار بوشهرکه از سوی وزیرکشور صادر شده بود با حضور استاندار بوشهر و معاون امور عمرانی وزیر کشور ابلاغ و معرفی شد.
1397/07/21
ارشیو