تاملي در شعر و شخصيت شاعري آتشى

پنج دهه پايداري بر ستيغ زبان و زمان

آتشي در شعري از دفتر «گندم و گيلاس» خود را «پژواك نام نيما» مي‌داند اما در يادداشتي در ابتداي همين دفتر خطاب به كساني كه از تفاوت سبك او با گذشته‌اش انتقاد كرده‌اند، مي‌نويسد: «كساني از ديگرگوني شعر من، يا سبك و سليقه من (در مقايسه با گذشته‌هاي دور) سخن گفته‌اند و مي‌گويند. من مي‌گويم چنين نيست

1396/08/29

با رای اعضای شورای شهر؛

قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد

پیغام: با رای اعضای شورای شهر بوشهر عبدالامیر قاسمی به عنوان سرپرست شهرداری بندر بوشهر انتخاب شد.

1396/08/27

توضیحات رئیس شورای شهربه اتفاقات اخیر؛

اظهارات ٤ عضو شورا ناشي از عدم تسلط به مفاد قانوني است/ تصميمات شورا قانونی است

پیغام: شورای اسلامی شهر بوشهر براساس قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، در روز بیستم آبان ماه جاری به منظور تعیین تکلیف وضعیت غلامعلی میگلی نژاد شهرداربوشهر نشستی فوق العاده برگزار کرد که در این نشست با رای دو سوم اعضا شورا، پایان فعالیت میگلی نژاد را در مسئولیت شهرداری اعلام کردند.

1396/08/25

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه

نقض۱۲هزارآرای صادره به نفع بازنشستگان کشوری

پیغام: هشتمین جلسه هم اندیشی روسای کانون های بازنشستگی بوشهر با دستورکار بررسی لحاظ شدن همطرازی حقوق بازنشستگان دربودجه سال ۹۷ درمحل ساختمان مدیریت بازنشستگی استان برگزار شد.
1396/08/30
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خبر داد:

بندر بوشهر پایلوت ورود فرهنگ دریا و دریانوردی به کتابهای درسی شد+عکس

پیغام: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با انتخاب سازمان بنادر و دریانوردی، بندر بوشهر به عنوان بندر پایلوت برای ورود فرهنگ دریا و دریانوردی در کتابهای درسی انتخاب شد.
1396/08/30
برای اولین بار در کشور؛

طرح پرواز کتاب از آسمان بوشهر آغاز شد

پیغام: همزمان با بیست و پنجمین هفته کتاب طرح «پرواز کتاب» در شهر بوشهر با پرواز قشم ایر، از سری برنامه های پایتخت کتاب ایران اجرا شد.
1396/08/22
جوابیه شهرداری بوشهر به تصمیم شورای شهر؛

تشخیص احراز صلاحیت شهردار از اختیارات شورای شهر نیست+مستندات

پیغام:شورای اسلامی شهر بوشهر روز گذشته(شنبه 20 آبان ماه ) به منظور تعیین تکلیف وضعیت شهرداربوشهر نشست فوق‌العاده‌ای را برگزار کرد و با رای دو سوم اعضا شورا، صلاحیت میگلی‌نژاد برای ادامه فعالیت در این مسئولیت احراز نشد.
1396/08/21
در نشست با ائتلاف اصلاح طلبان بوشهر؛

استاندار بوشهر: به هیچکس بدهکار نیستم/ تشکیل کارگروه مشترک بوشهر و فارس برای پیگیری پروژه‌ها

قبل از انتصابم کمپین نه به گراوند در فضای مجازی تشکیل شد، اما باید گذشته را فراموش کرد و برای توسعه بوشهر از همه ظرفیت ها بهره برد/ خانه احزاب در استان تاسیس می شود
1396/08/20
سخنگوی شورای مرکزی خانه های مطبوعات کشور خبرداد:

امضای تفاهم نامه همکاری برای حل مشکل بیمه خبرنگاران

پیغام: سخنگوی شورای مرکزی خانه های مطبوعات کشور گفت: با امضای تفاهم نامه میان معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تامین اجتماعی بخشی از مشکلات بیمه ای خبرنگاران برطرف می شود.
1396/08/20
ارشیو