رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

چهار نمونه مشکوک به کرونا آزمایش شد،منفی بود/دلیلی برای پنهان کردن نداریم/والدین بیماری را برای بچه‌ها ترسناک نکنند

پیغام: کشمیری تاکید کرد: اگر موردی از ابتلا به کرونا مثبت شود به طور قطع اعلام می‌کنیم و دلیلی برای پنهان کردن نداریم. اگر فردی مبتلا شود همه می‌فهمند.

1398/12/10

آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا و آمار رسمی قربانیان؛

بستری شدن بیمار مبتلا به کرونا در دو بیمارستان بوشهر تکذیب شد

پیغام: کرونا به ایران رسید، بعد از نزدیک به یک ماه که از شیوع ویروس کرونا در جهان می‌گذرد و تقریبا تمامی کشورها درگیر آن هستندو پس از اعلام رسمی ورود ویروس کرونا به ایران اخبار متعددی از این بیماری منتشر شده است که تاکنون 4 نفر در ایران بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.

1398/12/03

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان :

دسنتگیری دو کارمند شهرداری و یک کارچاق کن در کنگان

پیغام: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان از دستگیری دو نفر از کارمندان شهرداری کنگان و یک متهم که نقش کار چاق کنی داشت، خبر داد و گفت: اتهامات این افراد، ارتشاء، جعل اسناد دولتی و تحصیل مال از طریق نامشروع است.
1398/12/10

مدارس کشور به مدت سه روز تعطیل شد

پیغام: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از تعطیلی مدارس کشور از روز شنبه تا دوشنبه به مدت سه روز به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا خبر داد.
1398/12/09
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر خبر داد:

اختتامیه جشنواره مطبوعات بوشهر به زمان دیگری موکول شد

پیغام: مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر گفت: برگزاری آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه‌های این استان که قرار بود در هفته دوم اسفند ماه جاری و همزمان با برنامه‌های بزرگداشت روز بوشهر برگزار شود لغو و به زمان دیگری موکول شد.
1398/12/06
در پی شیوع ویروس کرونا؛

اختتامیه جایزه ملی شعر جم به تعویق افتاد

پیغام: دبیرخانه جایزه ملی شعر جم در پی شیوع ویروس کرونا در کشور در اطلاعیه ای از به تعویق افتادن زمان برگزاری مراسم اختتامیه جایزه ملی شعر جم خبر داد.
1398/12/06

تورق پیغام

در پیشانی صفحه اول چهارصدوهفتادو نهمین شماره پیغام که در واقع بهاریه آن هم محسوب می شود،خبر اعتراض معلمان بوشهری به عدم پرداخت مطالباتشان با تیتر دُرُشت به چشم می خورد جمعی از معلمین شهر بوشهر و مدارس تیز هوشان در نخستین روز کاری درهفته جار
1398/12/06

آب و صابون دشمن ویروس کرونا

پیغام: معاون فنی مرکز بهداشت استان بوشهر گفت: شستن مداوم دست با آب و صابون بهترین راه برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به بدن افراد است.
1398/12/04

علت تفاوت طول عمر زنان و مردان چیست؟

پیغام: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مردان هم به دلایل مشابه و هم مشکلات، مواجهات و عوامل خطر اختصاصی متعدد، طول عمر کوتاه‌تری نسبت به زنان دارند.
1398/12/04
برای پیشگیری از ویروس کرونا؛

مدارس استان بوشهر تا پایان هفته تعطیل است

با تصمیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و موافقت استاندار بوشهر و برای پیشگیری از ویروس کرونا مدارس این استان از امروز تا پایان هفته تعطیل است.
1398/12/04

موج جدید حمله ملخ‌ها به استان بوشهر

پیغام: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: از عصر روز پنجشنبه یکم اسفند ماه 9 شهرستان این استان با حمله گسترده ملخها ازطریق دریا روبرو شده‌است.
1398/12/03
دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر:

تعداد نامزدهای انصرافی در بوشهر به 20 نفر رسید

پیغام: دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر ازانصراف 9 نامزد دیگر استان خبر داد و گفت: با انصراف این نامزدها، تعداد نامزدهای انصرافی در چهار حوزه انتخابیه استان به 20 نفر رسید.
1398/11/29
ارشیو