جراح کلیه و مجاری ادراری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر:

نجات جان بیمار 60 ساله با جراحی کلیه 28 سانتی‌متری

پیغام: جراح کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با انجام جراحی و خارج کردن کلیه 28 سانتی‌متری، بیمار 60 ساله به زندگی بازگشت.

1398/08/26

دومین نمایشگاه ملی خرما در بوشهر افتتاح شد

پیغام: دومین نمایشگاه و جشنواره ملی خرما سه‌شنبه شب با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی،مسئولان انجمن ملی خرمای کشور و امام جمعه فعالان این بخش در بوشهر آغاز به‌کار کرد.

1398/08/22

سوغات سفر واعظی برای مردم عسلویه چه بود؟

رئیس دفتر رئیس جمهور درهمین جلسه قول داد پیگیری تکمیل بیمارستان۱۲۰تخت خوابی عسلویه،تامین آب جنوب استان واسکله ی بندرکنگان را که در دست اجراست به صورت ویژه مورد توجه و حمایت قرار دهد، قولی که البته دست به نقدی تحقق حداقل دو مورد از پروژه های جنوب استان فارس را در پی نداشت.

1398/08/22

شهردار بوشهر:

اجرای گذر هنر در بوشهر/اصول فنی در دهکده گردشگری رعایت نشده است/مدیران نمی توانند خود را لای حرف ها قایم کنند

پیغام: سید نورالدین امیری شهردار بندر بوشهر به همراه معاونان این شهرداری صبح روز دوشنبه پس از صبحانه کاری در پلاژ بانوان، در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن ارائه گزارشی ازعملکرد شهرداری از پروژه های عمرانی در دست اجرای در شهر بوشهر پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند ودر پایان این نشست از این پروژه های بازدید کردند.

1398/08/21

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان خبر داد:

قاتل فراری در دلوار دستگیر شد

پیغام:فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان گفت: فردی که در کنارتخته شهرستان کازرون استان فارس فردی را به قتل رسانده و متواری شده بود حین فرار به خارج از کشور در بندردلوار این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
1398/08/28
رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد:

مدارس 8 شهرستان استان بوشهر در نوبت عصر تعطیل شد

پیغام: بنا بر اعلام آموزش و پرورش استان بوشهر مدارس شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دشتی، دیر، کنگان، تنگستان، عسلویه، جم و دیر به علت تداوم بارندگی در نوبت عصر امروز تعطیل شد.
1398/08/27

بارندگی سه دانشگاه بوشهر را تعطیل کرد

پیغام: به دلیل شرایط نامساعد جوی، بارندگی‌های شدید و آبگرفتگی معابر همه کلاس‌های دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ، خلیج فارس و دانشگاه پیام نور بوشهر در روز دوشنبه تعطیل شده‌است.
1398/08/27

مرغ به جای ماهی در سفره صیادان/ماهی غذای لاکچری

گرانی و افزایش قیمت‌ها باعث شده تا با وجود اینکه صیادان هم در هر سفر که چند شبانه روز را به دنبال ماهیگیری در دریا و روی آب می‌گذرانند، به دلیل اینکه به یزاف‌ها (دلالان ماهی) تعهد دارند، خود و خانواده‌هایشان نتوانند از صیدی که با هزاران رنج
1398/08/22
ارشیو