فرمانده انتظامی استان خبرداد؛

دستگیری سارقین مسلح جزیره شیف

پیغام:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: یکی از این سارقان با هویت(ک) سابقه ۵ فقره سابقه کیفری از جمله قتل و شرقت های مسلحانه داشته است.

1397/03/24

درخشش ليانا شريفيان در ميان اسپانیا

پیغام: ليانا شريفيان نوازنده موسيقي اقوام ايران (دختر محسن شريفيان) در سي و سومين فستيوال ني‌انبان کشور اسپانيا با اجراي چند برنامه پرمخاطب به معرفي ساز ني انبان در منطقه بوشهر پرداخت و موفق به کسب مدال و ديپلم افتخار از اين فستيوال شد.

1397/03/23

شیلات استان اعلام کرد:

دهم تیر؛آغاز دریابست

پیغام: از دهم تیر ماه تا شروع فصل میگو طرح دریابست یا ممنوعیت صید و صیادی در محدوده آب های ساحلی استان بوشهر اجرا می شود.

1397/03/23

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر :

دریافت هر گونه وجه ثبت نام از دانش آموزان در مدارس ممنوع است

پیغام:رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به آغاز ثبت نام دانش آموزان ابتدایی و پایه هفتم از دوم تیرماه، گرفتن هرگونه وجه جدای از هزینه بیمه و کتاب درسی توسط مدارس ممنوع است.
1397/03/27
معاون سوادآموزی استان بوشهرخبر داد:

ایجاد دو مراکز یادگیری محلی باسوادی در استان

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طرح ایجاد دو مراکز یادگیری محلی برای باسوادی11 هزار و 862 بی سواد اتباع خارجی در دستور کار حوزه سواد آموزی استان قرار گرفته است.
1397/03/23
مصوبه‌ای که لنج‌دار را شامل نشد

۱۵ ‌میلیون تومان معافیت گمرکی به نام ملوان، به کام سرمایه‌دار

مشکلات ساختاری درگمرک بندر گناوه و نبود یارانه برای لنج‌داران در اجرای آیین نامه جدید ته لنجی ایجاد مشکل کرده است. هزینه‌ی بالای حمل و نقل لنج‌ها در نبود یارانه ۹۰درصد لنج‌داران را از ابتدای سال ۹۷ بیکار کرده است.
1397/03/23

شنا در تاسیسات آبی استان بوشهر ممنوع شد

پیغام:مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر گفت: باتوجه به احتمال خطر غرق شدگی بویژه کانال های آبیاری و زهکشی شهروندان از شنا کردن در تاسیسات آبی این استان، خوداری کنند.
1397/03/20
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر:

سارق طلاجات شهروندان بوشهری دستگیر شد

پیغام: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: فردی سابقه دار که به صورت حرفه‌ای اقدام به سرقت طلا و زیور آلات از منازل شهروندان بوشهری می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.
1397/03/19
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر:

لزوم کنترل مصرف پلاستیک بمنظور حفاظت از تنوع زیستی و حیات وحش "

پیغام:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهرگفت: کنترل مصرف پلاستیک بعنوان عاملی در تخریب محیط زیست این استان برای حفاظت موثر از تنوع زیستی و حیات وحش و بویژه محیط زیست دریایی امری اجتناب ناپذیر است.
1397/03/19

"خسروانی" شهردار بوشهر شد

پیغام: اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر در نشستی غیر علنی سرپرست و شهردار جدید این شهر را انتخاب کردند.
1397/03/12
دادستان بوشهر:

۱۱ مرکز غیرمجاز پزشکی در بوشهر پلمب شد

پیغام: دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان بوشهر گفت: با ورود مدعی العموم و در راستای حفظ و صیانت از حقوق عامه، ۱۱ مرکز غیرمجاز در امور پزشکی پلمب شده است.
1397/03/12
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر :

خواهرخواندگی بوشهر با یکی از شهرهای «صربستان»

پیغام: مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: تفاهم‌نامه مشترک تجاری و اقتصادی بوشهر با صربستان با حضور سفیر ایران و وزیر انرژی این کشور منعقد می‌شود.
1397/03/12

رونداجرای پروژه های مجتمع بندری نگین مطلوب است+عکس

پیغام: استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های بندری در جزیره نگین بوشهر گفت: پروژه‌های بندری جزیره نگین سال ۱۳۹۳ عملیاتی اجرایی آن با حضور رئیس جمهور آغاز شد که افتتاح این پروژه‌ها تحول مهم اقتصادی و بندری در استان ایجاد می‌کند.
1397/03/10
ارشیو