فرمانداران، دشتستان، گناوه و کنگان معرفی شدند

بازی تکراری جا‌به‌جایی فرمانداران

پیغام: قهرسرپرست موقت فرمانداری دشتستان و حضور نیافتنش در آیین معرفی سرپرست جدید این شهرستان،شاید تنها نکته‌ی قابل اعتنا در آیین‌ تکراری جابه‌جایی فرمانداران سه شهرستان استان بوشهر بود.

1398/06/27

استاندار بوشهر در آیین تودیع و معارفه فرماندار دشتستان؛

جنس من از سیاسی کاری نیست / دلیل عدم انتخاب لقمان زاده به عنوان فرماندار دشتستان

پیغام: در آیینی با حضور استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، فتح الله نوروزی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری دشتستان معرفی شد.

1398/06/25

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان:

اعتبارات آموزش و پرورش استان در سال جاری افزایش چشم گیری داشته است

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: علارغم کاهش اعتبارات کلی استان،اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاری افزایش چشم گیری داشته است.

1398/06/25

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه

این حسین (ع) کیست که عالم همه دیوانه اوست

با همه ی این اوصاف باید بررسی کرد و فهمید که عزاداری بر مصائبی که در قرن ششم هجری اتفاق افتاده با گذشت بیش از۱۴ قرن چگونه و به کدام دلیل عقلی همچنان در دل و جان شیعیان ایران پا برجا و استوار باقی مانده و هرچه می گذرد سال به سال بر شدت آن اض
1398/06/27
با تلاش تیم مجرب پزشکی؛

پیچ ۷ سانتیمتری از معده کودک ۱۰ ساله بوشهری خارج شد

پیغام: رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: با تلاش تیم مجرب پزشکی و به همت تیم تخصصی آندوسکوپی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر، پیچ ۷ سانتیمتری از معده کودک ۱۰ ساله خارج شد.
1398/06/24
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان خبر داد:

دستگیری زنی که با هم‌دستی سه نفر شوهرش را کشت

پیغام: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان گفت: زنی که با همدستی دو برادر خود و یک نفر دیگر، همسرش را به قتل رسانده بود دستگیر شد.
1398/06/23
متخصص پوست، مو و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

برای انجام مراقبت های پوستی به آرایشگاه ها نروید

پیغام: متخصص پوست، مو و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: افراد برای انجام خدمات پوستی مانند لیزر، پلکسر، خال‌برداری و هرگونه اقدام تهاجمی بر روی پوست از مراجعه به آرایشگاه‌ها خودداری کنند.
1398/06/23
معاون اجتماعی بهزیستی بوشهر :

کودک همسری، یک نوع کودک‌آزاری قانونی است

پیغام: معاون اجتماعی بهزیستی بوشهر می گوید حتی ثبت یک فقره کودک همسری می تواند به عنوان یک مسئله آسیب زا برای فرد و جامعه تلقی گردد و کودک همسری به ‌دلیل آسیب‌ها و خطراتی که به ‌دنبال دارد نوعی کودک آزاری محسوب می‌شود.
1398/06/17
ارشیو