نقدی بر سخنان نماینده دشتستان؛

از آبرو مایه گذاشتن یعنی چه؟

آقای محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان چند روز پیش در گفت و گو با خبرنگاران جمله ای را گفته اند که من هر چه به آن فکر کرده ام، کمتر به پاسخ درستی برای آن رسیده ام. جمله ایشان این است:«برای حل مسأله آب دشتستان از أبرویم مایه گذاشتم.»

1397/05/27

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر:

شرکت های چارتر کننده هواپیمایی نرخ مصوب را رعایت کنند

پیغام:وی تصریح کرد: طی مردادماه سال جاری تعداد 4 پرونده برای دفاتر هواپیمایی با عناوین تخلفاتی نظیر گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم اخذ پروانه تخصصی و فنی به ارزش 10میلیون ریال جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است.
1397/05/30
فرزندت کجاست؟!

دو یار هم سرنوشت+عکس

پیغام: شاید درک این گفته که بعضی ها در حال و هوای آن سال ها،در عین جوانی و نوجوانی، به درجه ای از کمال و معرفت روحانی رسیده بودند، برای امروز ما با این همه زشتی و پلشتی دشوار باشد. اما مهدی از جنس همان بعضی ها بود. او در میان برادران تقریبا
1397/05/25
بازخوانی پرونده یک زندانی غیرعمد

حکایت یک نان سنگک ۴۷ میلیونی

پیغام: نانوای ۳۰ ساله بوشهری به دلیل سهل انگاری در چینش فضای کسب و کار به پرداخت دیه‌ای معادل ۴۷ میلیون تومان محکوم شد.
1397/05/24
معاون سوادآموزی استان:

نرخ باسوادی در استان بوشهر به 97 درصد رسید

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با تلاش های صورت گرفته در جذب سوادآموز، اکنون نرخ باسوادی در استان به 97 درصد رسیده است.
1397/05/24
نگاهی به عملکرد یکساله پنجمین شورای شهر بوشهر

ای که یک سال رفت و در خوابی

استمرار وضعیت نا به سامان فعلی چندان هم به مزاج بعضی از اعضایی که ریاست کمیسیون های مهم شورا را در اختیار دارند بد نیامده است زیرا اداره کردن شهرداری توسط سرپرست فرصت ویژه ای به آنان می دهد تا نقشه ها و برنامه هایشان را توسط سرپرست ودرقالب
1397/05/23
ارشیو