ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
به علت ابتلای کادردرمان به کرونا؛

دو مرکز جامع سلامت در گناوه تعطیل شد

پیغام: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: به اطلاع عموم همشهریان محترم می‌رسانیم به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ارایه خدمات بهداشتی درمانی در مراکز خدمات جامع سلامت مال خلیفه ای و محمدصالحی تا اطلاع ثانوی متوقف شد.
1399/03/17

پیکر نوجوان 13 ساله دشتستانی از آب گرفته شد

پیغام: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از غرق شدن نوجوان دشتستانی در رودخانه دالکی خبر داد و گفت: در کمتر از یک ساعت پیکر این نوجوان توسط نجات گران هلال احمر پیدا شد.
1399/03/16
از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور ؛

۹ پروژه صنعت برق در استان بوشهر افتتاح شد

پیغام: با دستور رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس ۹ پروژه صنعت برق استان بوشهر با اعتباری بالغ بر ۲۴۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد.
1399/03/15
مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر؛

استفاده از ماسک در ادارات استان اجباری شد/از تجمع و جشن ها در باغ ها جلوگیری شود

پیغام: معاون سیاسی اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به افزایش مبتلایان کرونا در استان بوشهر بر لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی توسط مردم تاکید کرد و گفت: کارکنان دستگاه‌های اداری و عمومی در استان ملزم به زدن ماسک در محل کار هستند.
1399/03/13
رئیس پلیس فتا استان بوشهر هشدار داد،

مراقب کلاهبرداران سایبری باشید

پیغام: رئیس پلیس فتا استان بوشهر درباره لینک های جعلی حاوی بد افزار به شهروندان هشدار داد و گفت: مراقبت باشید تا در دام مجرمان سایبری گرفتار نشوید.
1399/03/13

داستان مبارزه رئیس مرکز بهداشت کره بند با کرونا

نامش "تنتا" است؛ به معنی زن مبارز... تنتا نوروزیان، پدرش سهراب که خود جنگ دیده و جنگیده این نام را از یک رمان ویتنامی برداشته و بر روی دخترش گذاشته است... و حالا دختر در میدانی که نه خبری از مین است و نه گلوله با یک ویروس کوچک می جنگد!
1399/03/11
جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در استان بوشهر؛

تایید ابتلای 76 نفر دیگر به کرونا /28 نفر در بیمارستان بستری هستند

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی قطعی ۴۴۴ مورد مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: ۷۶ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.
1399/03/11
تازه ترین آمار مبتلایان کرونا در استان بوشهر؛

مبتلایان کرونا در استان از هزار نفر عبور کرد/ افزایش موارد بستری در بخش‌های ویژه زنگ هشدار است

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با تأیید آزمایشگاه کووید ۱۹ در استان بوشهر ۴۵ مورد جدید به لیست مبتلایان کرونا در استان بوشهر افزوده شد.
1399/03/10
ارشیو